Operátor (Gyöngyöshalász)

Európa csúcstechnológiás abroncsgyára operátorokat keres azonnali belépéssel.
A legmodernebb technológiával már robotok építik az abroncsot, így tiszta, klimatizált, világos munkakörnyezetben dolgozhatsz.

Operátor

Feladatok

Feladatok:
- Robotokat, gépeket és eszközöket beállítani, működtetni
- Átvenni és mozgatni a nyersanyagokat
- A karbantartási folyamatokban részt venni

Követelmények

Téged keresünk, ha:
- Rendelkezel szakközépiskolai, de legalább szak- vagy általános iskolai végzettséggel
- Vállalod folyamatos műszakban a munkavégzést
- Jó fizikummal rendelkezel
- Előny, de nem feltétel, az abroncsgyártói vagy gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Bérezés:
- Iskolai végzettségtől és szakmai tapasztalattól függően bruttó 200.000 - 260.000 Ft közötti alapbér + műszakpótlék

Egyéb juttatások:
- Teljesítmény bónusz (Br. 27.500 Ft / hó)
- Cafeteria havi bruttó 15 000 Ft. (SZÉP kártya, különböző utalványok stb.)
- Műszaktól függetlenül, juttatáson felül, naponta egy ingyenes meleg étel
- Céges buszjárat, vagy munkába járási támogatás
- Lakhatási támogatás, vagy kollégiumi elhelyezés

Munkavégzés helye

Gyöngyöshalász