Order Management Specialist (Debrecen)

Debrecen

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Order Management Specialist

Feladatok

  • A nemzeti és nemzetközi belső és külső szállítmányok vizsgálata, monitorozása és ellenőrzése.
  • A megrendelés- és ügyfél specifikus SLA-k monitorozása és ellenőrzése, a megrendelés minőségben és időben való dokumentálása
  • Riportok készítése a menedzsment számára
  • Eszkalációk kezelése
  • Ellenőrzi a bejövő megrendelési folyamatokat
  • Hiba és hiányosság esetén önállóan pótolja az adatokat a Delivery Managerekkel és az ügyfelekkel együttműködve

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Egyetemi végzettség közgazdaságtan/informatika terén vagy középiskolai végzettség releváns szakmai tapasztalattal a fent említett területeken
  • Középfokú német nyelvtudás (angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • Kitűnő MS-Office használat (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Gyors tanulási képesség
  • Proaktivitás
  • Jó szervező képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Debrecen