Process development engineer (Győr)

Partnerünk egy multinacionális gyártó cég, amely elsősorban csomagolóanyagokra specializálódott. Termékeik felhasználása nagyon változatos, megtalálhatóak az autóiparban. Elektronikai gyártásban és az FMCG szektorban is. Győri telephelyükre keresik leendő folyamatfejlesztő mérnök kollégájukat egy újonnan megnyíló pozícióba.

Process development engineer

Feladatok

Folyamatfejlesztő mérnökként elsődleges feladatod az lesz, hogy elemezd a meglévő gyártási folyamatokat, majd statisztikai eszközök és a kreativitásod segítségével olyan megoldásokat találj, amelyek egyszerűbbé, gyorsabbá, hatékonyabbá teszik a munkát. Így feladatod lesz a:

  • Meglévő folyamatok elemzése, az esetleges bottleneck- ek azonosítása
  • Minőség és hatékonyság növelése statisztikai eszközök (SPC) és problémamegoldó módszerek (FMEA, gyökérok elemzés) használatával
  • Fejlesztések kidolgozása, prezentálása a vezetőség felé, majd ezek gyakorlati megvalósítása
  • Bevezetett fejlesztések és a meglévő folyamatok mutatószámainak ellenőrzése
  • NPI folyamatok támogatása

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Több éves tapasztalat gyártási környezetben, ideális esetben folyamatfejlesztési területen
  • Magabiztos ismeretekkel adatelemzésben és statisztikában (SPC)
  • Folyamat szemlélettel és problémamegoldó hozzáállással
  • Magabiztos angol nyelvtudással szóban és írásban is

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
  • Cafeteria
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő home office lehetőséggel
  • Nagyfokú szakmai szabadság a napi munkában és feladatokban
  • Befogadó, nyitott légkör egy megkapó környezetben

Munkavégzés helye

Győr

Győr