Projekt toborzó (Szigetszentmiklós)

Projekt toborzó

Leírás

Szeretnéd egy piacvezető HR szolgáltatónál bővíteni meglévő tudásod, miközben segítesz más embereknek elhelyezkedni a munkaerőpiacon?

Gyere és légy része fiatalos szigetszentmiklósi csapatunknak, ahol egy támogató környezetben végezheted munkádat!

Feladatok

  • Projekt toborzóként a teljes kiválasztási folyamatot te fogod menedzselni
  • Munkaidőd jelentős részét a kapcsolattartás az ügyfeleinkkel, valamint a munkavállalókkal való kommunikáció teszi ki
  • Belső és külső adatbázisokat fogsz használni, hogy az adott pozícióra a legmegfelelőbb jelöltet találd meg
  • Gyakran látogatod ügyfeleinket, ahol a munkavállaóink számára tájékoztatást adsz a rájuk váró feladatokról

Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves toborzási tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk, illetve olyan jelentkezőket is, akiknek más területről, de hasonló tapasztalatai vannak
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, amire a napi feladataid épülnek
  • Proaktivitásodat és önállóságodat hasznosítani fogod a projektjeink során
  • B kategóriás jogosítványodra szükséged lesz
  • Angol nyelvtudás előny :)

Amit kínálunk
  • Nemzetközi, piacvezető vállalat tagja lehetsz (mégsem egy klasszikus multi vagyunk)
  • Hibrid munkavégzési lehetősége adott (irodai munkavégzés+home office)
  • Teljeskörű juttatási csomagban részesülhetsz (fix alapbér, teljesítményalapú jutalék, cafeteria)
  • Tagja lehetsz egy fiatalos, tanulni vágyó csapatnak, ahol lehetőséget nyújtunk a fejlődésre és szakmai előre lepésre, illetve törekszünk rá, hogy házon belüli karrierlehetőséget biztosítsunk számodra
  • Modern munkavégzési eszközöket használhatsz (mobiltelefon, laptop, pool autó használata interjúk, ügyféltalálkozók esetén)
  • Igényes, komfortos iroda vár
  • Digitális betanulási tervet és rendszeres szakmai képzéseket biztosítunk, aminek segítségével mielőbb elsajátíthatod a toborzói szakma kompetenciáit
  • Közösségépítő céges programok, szakmai képzések és csapatépítő tréningek széles palettáján vehetsz részt

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós