Raktári adminisztrátor (Kecskemét)

Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. Megalapítása óta folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemzi. A piacon trendet teremtő, folyamatosan megújuló termékei jelenleg Európában összesen 8000 értékesítési ponton – fele részben a franchise és „In-Store-Bakery” – „Pékség a boltban” hálózatában Fornetti márkanév alatt, illetve fele részben a retail szektorban 14 országban 18 partnerrel együttműködve 4000 sütési ponton jutnak el közvetlen a fogyasztókhoz. Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

Jelenleg a kecskeméti és a kiskunfélegyházi raktárakba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktári adminisztrátor

Feladatok

  • Munkaidő nyilvántartása, jelenléti ívek kezelése,
  • Kimutatások készítése
  • Készletmozgások rögzítése a vállalatirányítási rendszerben (készáru, visszáru, göngyöleg, selejt)
  • Leltárakkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenység
  • Külső raktári szolgáltatóval történő kapcsolattartás (készletek egyeztetése, kimutatások)
  • Munka és védőruházat nyilvántartása – megrendelése
  • Irodaszer rendelése
  • Raktári dokumentáció rendszerezése, továbbítása érintett osztályok részére,
  • Termékzárolásokkal kapcsolatos adminisztratív folyamatok
  • Kapcsolattartás társosztályokkal (termelés, minőség, üzemeltetés, kereskedelem, munkaügy)
  • Másik telephelyi raktári adminisztrátor helyettesítése

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, mobilitás
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség, praktikus intelligencia

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Más területen szerzett hasonló tapasztalat
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges mobiltelefon
  • Stabil, piacvezető nemzetközi vállalati környezet
  • Támogató, emberközpontú vállalati kultúra

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

  • Kecskemét
  • Kiskunfélegyháza

Fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással küldd el!
Érdeklődj ingyenesen hívható számunkon: +36-80/20-45-25/9210-es mellék.

Kecskemét