Raktárvezető (Nagykanizsa)

Raktárvezető

Leírás

Stabil hátterű, multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok

  • Biztosítja az áruk (alapanyag és késztermék) mozgását az átvétel, raktározás, rotáció, tartás és elszámolás tekintetében
  • Optimalizálja a raktárterületet, hogy mindig garantálja a maximális hatékonyságot
  • Megszervezi, kezeli és megvalósítja az időszakos (havi), valamint az év végi leltározást
  • Biztosítja az árumozgások elszámolási eljárásainak pontosságát, intézi a készletkorrekciókat
  • Irányítja a raktári csapatot
  • Együttműködés beszállítókkal és külső cégekkel (külső raktárakkal, logisztikai társaságokkal, vámkezeléssel stb.);
  • Folyamatos fejlesztési tevékenységek a belső és külső logisztikához kapcsolva
  • Bevételezett és konszignációs anyagok kezelése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett többéves tapasztalat
  • Ms Excel, Word ismeret
  • SAP ismeret előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Csapatmunka

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz lehetőség
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa