Raktárvezető (Oroszlány)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati kultúrájú gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Raktárvezető

Feladatok

  • A raktárlogisztikai csapat fejlesztése, képzése;
  • A beérkező és kimenő áruk anyagmozgásának, folyamatának felügyelete;
  • Raktári (kimenő, bejövő és belső) folyamatok irányítása, tervezése;
  • Aktív részvétel a szervezetfejlesztésben;
  • Közvetlen beosztottak munkavégzésnek irányítása, felügyelete és értékelése;
  • A teljesítménymutatók (KPI) eredményeinek nyomon követése, fejlesztése;
  • SAP könyvelések ellenőrzése, korrekciója, riportok készítése;
  • Készletkezelés, raktári hulladékgazdálkodás, leltárak megszervezése;
  • Külső raktár működésének menedzselése;
  • Együttműködés a társosztályokkal;
  • Riportálás a menedzsment részére;
  • Anyagmozgató gépek rendszeres felügyelete, műszaki állapotuk időszakos ellenőrzése, karbantartásuk megszervezése;
  • Aktív részvétel a vállalati célok elérését célzó projektekben.

Elvárások

  • Min. műszaki technikusi végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Pneumatikus, hidraulikus, elektromos és mechatronikai ismeretek;
  • Min. 3-5 éves releváns szakmai és vezetői tapasztalat;
  • MS Office programismeret (Word, Excel).

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Home office

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség;
  • Fejlődési, továbbtanulási hajlandóság.

Munkavégzés helye

  • Oroszlány

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány