Raktárvezető (ÉK-Pest megye) (Vác)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nyugati tulajdonban lévő, logisztikai szolgáltató vállalat.

A jövőben késztermék logisztikai szolgáltatást fognak nyújtani egy nemzetközi vállalat számára.

Emiatt keresünk részükre tapasztalt kollégát, az alábbi pozícióba:

Raktárvezető (ÉK-Pest megye)

Feladatok

  • Középvezetőként, egy nagyobb (kb. 100 fő) raktári terület összefogása: a feladatok hatékony szétosztása, folyamatok és a kollégák fejlesztése, motiválása;
  • Szolgáltató vállalatról lévén szó: a megbízókkal/vevőkkel folyamatos kapcsolattartás, sokszor angol nyelven;
  • Cél: a vevők lehető leghatékonyabb kiszolgálása és a költségek csökkentése;
  • Priorizálás a mindennapokban: sürgős és fontos feladatok meghatározása és előtérbe helyezése;
  • A készletpontosság felügyelete;
  • A munkabiztonság fenntartása, fejlesztése;
  • Amennyiben beruházás van, úgy a munkálatok koordinálása;
  • A műszakvezetők munkájának koordinálása, ill. motiválása;
  • Riportolás a felsővezetés részére.

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt);
  • Raktárvezetői vagy kontrakt logisztikai területen szerzett releváns vezetői tapasztalat;
  • Vevői kommunikációban szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló bérezés;
  • Juttatások;
  • Vállalati gépjármű magánhasználatra is.

Munkavégzés helye

  • Vác, Vecsés, Dunakeszi, Budakalász

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Vác