Recepciós adminsztrátor (Szombathely)

Szombathely, Zalaegerszeg

Az 1988-ban alakult Autófókusz Kft. fő tevékenységi köre a gépjármű-kereskedelem. A vállalkozás a BMW (Szombathely) és Toyota (Szombathely, Zalaegerszeg) márkák képviseletét látja el, a járművek, alkatrészek és tartozékok értékesítése mellett, komplex javító- és karbantartó szolgáltatásokkal.

A folyamatos megújulás és a szolgáltatásaink minősége iránti elkötelezettség az a hajtóerő, amely nem csupán üzleti filozófiánkat, de humánpolitikánkat is meghatározza.

Ennek szellemében, szombathelyi és zalaegerszegi telephelyünkre is keressük azt az ügyfélközpontú szemlélettel és autós szakirányú képesítéssel rendelkező személyt, aki értékesítési csapatunkban

Recepciós adminsztrátorként

hasznosítaná tudását és tapasztalatát.

Feladatok

  • Az ügyfelek tájékoztatása, útba-igazítása
  • A gépjármű-értékesítési folyamatok háttértámogatása, a kapcsolódó gyakorlati és adminisztratív feladatok ellátása
  • Az ügyfelekkel való kapcsolattartás

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazás
  • Szakmai háttértámogatás
  • Igényes munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Korrekt feltételek

Munkavégzés helye

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Szombathely