Rendelésfelvevő adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapest 3. kerületében lévő digitális nyomda keresi leendő kollégáját adminisztrátori munkakörbe.
Ideális munkalehetőség azoknak, akik napi szinten használják az excelt, és nem riadnak vissza egy kis szervezési feladattól.

Rendelésfelvevő adminisztrátor

Feladatok

  • bejövő megrendelések feldolgozása és betöltése saját CRM rendszerbe
  • napi adminisztráció elvégzése
  • gyártásütemezés
  • társosztályokkal való egyeztetés, együttműködés
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Követelmények

  • középfokú végzettség
  • Ms office kiváló ismerete (különösen excel)
  • jó kommunikációs és szervező képesség

    Előny: nyomdaipari ismeretek és Access program ismerete

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • családias légkör
  • stabil vállalati háttér folyamatos megrendelésekkel
  • munkaidő: hétköznapokon 08:00 - 16:30
  • munkavégzés helye: Budapest 3. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest