Rendszergazda (Budapest)

Ingatlanhasznosítással és raktár szolgáltatással foglalkozó magyar tulajdonú KKV Support osztálya keres – akár pályakezdő – fiatalos, agilis munkavállalót

Rendszergazda

munkakör betöltésére Budapest IX. kerületi, Táblás utcai irodájába. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit a jelentkezőktől feltétlenül elvárunk:

  • legalább középiskolai végzettség,
  • MS Office (Word és Excel) stabil, magabiztos ismerete,
  • számítógépek összeszerelésében, Windows hálózatok kiépítésében és üzemeltetésében szerzett gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat (saját gépjármű nem feltétel, a házon kívüli ügyintézéshez gépkocsit biztosítunk),
  • igényes, pontos és precíz munkavégzés, rendszerszemlélet,
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt, a magyar helyesírás szabályainak ismerete és alkalmazása,
  • hajlandóság és képesség új dolgok elsajátítására,
  • szakmai fórumok és szoftver-dokumentációk értelmezését biztosító stabil angol nyelvtudás,
  • proaktív, kezdeményező hozzáállás

Ami a kiválasztásnál előnyt jelent:

  • szakirányú (informatikai, vagy gazdasági) közép-, vagy felsőfokú végzettség,
  • HTML és CSS ismeretek, CMS rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • dokumentum-management szoftver üzemeletetésében szerzett tapasztalat,
  • PHP, MySQL és JavaScript (Google Apps Script) és MS Office macro használatában szerzett gyakorlat,
  • német nyelvtudás
  • 2 év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony,
  • hétfőtől péntekig, 8:00-tól 16:30-ig tartó munkaidő fél óra ebédszünettel,
  • fix jövedelem,
  • előrelépési és fejlődési lehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető munkahely,
  • fiatalos, lendületes, támogató szellemű csapat.

Új munkatársunk feladatai lesznek:

  • irodai infrastruktúra működtetése,
  • vezetők és társosztályok napi munkájának informatikai támogatása,
  • Excelben és Google Spreadsheet-eken vezetett nyilvántartások fejlesztése, automatizálása,
  • számlázó és készletgazdálkodó szoftverek üzemeltetése, a felhasználók informatikai támogatása,
  • honlapok karbantartása és fejlesztése,
  • egyedi szoftverek folyamatos fejlesztése és üzemeltetése

Új munkavállalónktól – a munkába lépéstől számított 30 napon belül – friss hatósági erkölcsi bizonyítványt kérünk.

Jelentkezését a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk, ahol felmerülő kérdéseire is szívesen válaszolunk. Kérjük, hogy pályázati anyagához fényképes önéletrajzát és legfeljebb egy oldal terjedelmű, nettó fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét is szíveskedjen csatolni, ezek hiányában jelentkezését nem áll módunkban elfogadni.

Budapest