Sales / üzletkötő (Budapest)

Sales/üzletkötő munkatársat keres budapesti székhelyű logisztikával foglalkozó cégünk!

Az Ultra Log Kft. egy szállítmányozással foglalkozó magyar vállalat, azon belül is fő üzletágunk a nemzetközi közúti áruszállítmányozás. www.ultralog.hu

Sales / üzletkötő munkatársat keresünk, akinek munkafeladata új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és munkakapcsolat kialakítása. Rugalmas munkaidő és nem meghatározott munkavégzés hely. A munkát lehet teljes munkaidőben irodából végezni illetve igény esetén otthonról is részmunkaidőben.

Feladatkör:

  • Kapcsolatfelvétel potenciális partnercégekkel
  • Cégünk bemutatása leendőbeli ügyfeleinknek
  • Találkozók szervezése
  • Munkakapcsolatok kialakítása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció

Fontos, hogy

  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Tudj csapatban, de legfőképp önállóan dolgozni
  • Alakíts ki könnyen kapcsolatokat

Örülünk, ha

  • Rendelkezel jogosítvánnyal és személygépkocsival
  • Van tapasztalatod értékesítési területen
  • Rendelkezel számítógépes alapismeretekkel

Amit kínálunk

  • Jó munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Okostelefon
  • Vonzó juttatási csomag
  • Hosszútávú munkalehetőség biztosítása

Munkavégzés helye

  • 1158 Budapest, Késmárk utca 24. vagy akár otthonról is

Budapest