Senior Process Quality Engineer (Oroszlány)

(Oroszlány, Tata, Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Autóiparnak beszállító multinacionális gyártó vállalat számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Senior Process Quality Engineer

Feladatok

  • A gyártásban fellépő minőségi problémák kiküszöbölése, a folyamatok rendszeres javítása;
  • Új termék bevezetések támogatása, change management;
  • Külső és belső auditokon való részvétel;
  • Termelési tesztek szervezése és a gyártási terv esetleges módosítása;
  • Hibák analízise, hibaokok feltárása, javaslattétel a problémák megoldására,
  • Állásidők- és a selejtek csökkentésében való részvétel,
  • Dokumentációk, riportok elkészítése, karbantartása,
  • Statisztikai elemzések, vizsgálatok, mérések, elvégzése, kimutatások készítése.
  • Kapcsolattartás az anyacéggel;
  • Termék- és folyamatauditokban való aktív részvétel, valamint közreműködés külső auditok alkalmával.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább középfokú, magabiztos angol nyelvtudás;
  • Minőségbiztosításban, gyártó vállalatnál szerzett min.4-5 éves tapasztalat;
  • Autóipari tapasztalat;
  • PPAP, FMEA, 8D, 5W, CP, SPC ismerete.

Amit kínálunk

  • Piaci átlag feletti bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás (majd 100%ban)
  • Költözőknek albérlet támogatás
  • Szakmai előrelépési lehetőség

Előnyök

  • Francia nyelvtudás
  • VDA ismeret

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk. Angol nyelven mindenképpen!
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány