Senior stratégiai beszerző (Szeged)

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!

Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed! Csatlakozz a Bonafarm Zrt. csapatához.

Munkavégzés helye: Szeged

A munkakör célja:

Adott beszerzési terület teljes körű kategória menedzsmentje, beszerzési folyamatfejlesztés.

Feladataid lesznek:

  • cégcsoportos közös beszerzési aktivitások feltérképezése, együttműködési lehetőségek egyeztetése, koordinálása
  • beszerzési folyamatok felmérése és szükség esetén azok újragondolása, változások implementációja és utókövetése
  • tagvállalati és cégcsoportos pályázatok és kapcsolódó tevékenységek teljes körű lebonyolítása (előkészítés, potenciális szállítók felkutatása, kiválasztási folyamat vezetése, szerződés tervezet egyeztetése, üzemi próbák megszervezése, szerződéskötés)
  • ár és egyéb tárgyalások vezetése
  • teljes körű kategória menedzsement
  • aktív kapcsolattartás és együttműködés a projektekben érintett társterületek kollégáival
  • aktív kapcsolattartás a beszállítókkal
  • beszerzés fejlesztési és költségmegtakarítási projektekben való részvétel

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú, preferáltan gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • aktív, középfokú angol nyelvtudással bírsz, szóban és írásban
  • kiemelkedő kommunikációs képességed van
  • határozott, proaktív és nyitott személyiséged van
  • erős felhasználói szintű informatikai ismeretekkel rendelkezel
  • képes vagy  önálló an és csapatban történő munkavégzésre
  • projektszemléletű gondolkodásmóddal bírsz

Előny:

  • stratégiai beszerzésben szerzett minimum  4-5 éves tapasztalat

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Bonafarm Zrt.  a Bonafarm Csoport menedzsment cége, amely a csoportszintű stratégia kialakításáért, a szinergiák kihasználásáért és a közös feladatok elvégzéséért felelős. Célja az integráció elősegítése a kiemelt területeken, beleértve a csoport dolgozóinak valódi, egymást támogató közösséggé válását is.
Bonafarm Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Szeged