Software Architect (Budapest)

Budapest

Software Architect

Munkavégzés helye:

Budapest

A feladatokról:

  • Partnercégünk egy Siemens frekvenciaváltókhoz kifejlesztett integrációs teszteket koordináló szoftver fejlesztésében számít a segítségedre.
  • A csapatban mentori szerepet is be kellene töltened a két fejlesztő kolléga mellett.
  • A termék már készen van, nem a nulláról kellene kezdeni, inkább felülvizsgálni az architektúrát és tanácsot adni a további irányra és segíteni a kivitelezésben.
  • A termékkel kapcsolatban tervben van a Machine Learning, valamint felhő alapú megoldások bevezetése is.
  • A későbbiekben egy új szoftver koncepció lerakásában is számítanak a segítségedre majd.
Téged keresünk, ha:
  • Van legalább 2-3 éves python programozási tapasztalat, vagy Legalább 3-5 éves programozási tapasztalat bármilyen OOP nyelven.
  • Ismered hogyan épül fel egy modern szoftver rendszer.
  • Legalább 2 projekt van mögötted (minél több rendszert láttál és fejlesztettél, annál jobb).
  • Tudod hogyan érdemes adatbázist felépíteni.
  • Barátságos és csapatjátékos vagy.
  • Dolgoztál olyan csapatokban, ahol volt architect.
Előnyök:
  • Tapasztalat webapplikáció fejlesztésében: HTML5, CSS3, JavaScript, SQL, SOAP/REST/JSON, jQuery, Bootstrap, előny: Vue vagy Angular vagy React
  • Tapasztalat Django frameworkben. Ha nem: Bármilyen webes frameworkben, úgy mint Flask, ASP.NET
  • Jártasság statisztikában, machine learningben, és neurális hálókban.
  • Lehetőleg szoftverfejlesztéshez köthető egyetemi diploma.
Amit a partnercégünk kínál:
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Nagyvállalati know-how elsajátítása, tapasztalt mentorok a betanulás során
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Új technológiák készségszintű elsajátítása
  • Agilis környezet, munkamódszerek
  • Vonzó juttatási csomag
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Budapest