Software License Advisor (Budapest)

(JI)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Software License Advisor

Feladatok:
  • Fogadja az ügyfelek (Helyi Üzleti Egységek - Local Business Units) megrendeléseit szoftver beszerzésére vagy nemzetközi hozzáférési kérelmeket stb.
  • Ellenőrzi a megrendelések technikai tartalmát
  • Tanácsot ad a vevőnek – amennyiben szükséges – a megfelelő szoftver vagy szoftver verzió kiválasztásában
  • Adott szoftverszolgáltató termékkínálatából kiválasztja az ügyfél igényeinek kielégítéséhez optimális licensztartalmat jogosultsági kör és szolgáltatási szint tekintetében
  • Szükség esetén javaslatot tesz a megrendelés tartalmának módosítására a technikai lehetőségek és szolgáltatói árazási politika (kedvezmények, csomagok stb.) ismeretében
  • Figyelemmel kíséri az adott szoftverszolgáltató termékkínálatát és licenszpolitikáját
  • Begyűjti és ellenőrzi a szoftvermegrendelések teljesüléséről szóló dokumentációkat
  • Nyilvántartást vezet a vállalat egyes Üzleti egységeinél megrendelt és oda leszállított szoftverlicenszekről
  • Gondoskodik a szoftverbeszerzések költségeinek vállalaton belüli allokációjáról
  • Igény szerinti formában és tartalommal beszámolókat készít a szoftver licenszek mennyiségéről, tartalmáról és felhasználói köréről

Elvárások:
  • Német (erős középfok vagy felsőfok)
  • License management területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Életbiztosítás
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet-Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Fizetés: versenyképes jövedelem
Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye, ideje: Budapest, XI ker., napi 8 óra rugalmas munkaidőben

Budapest