Szálláshely takarító (Budapest)

Apartmanlakások rövid távú kiadásával foglalkozó vállalat keres takarítót/takarítónőt.

A hirdetés már lejárt!

Apartmanlakások rövid távú kiadásával foglalkozó vállalat keres takarítót szállodai színvonalú, állandó takarítási munkára, váltott beosztásban hétvégi munkavégzéssel is.

Feladatok:

      • rövidtávú vendégek számára kiadott lakások teljes körű és magas szinvonalú takarítása
      • mosodai feladatok koodinálása
      • vasalás
      • időszakos nagytakarítás
      • az adott területen jelzett meghibásodások, hiányosságok jelzése
      • Tisztítószerek és fogyóanyagok figyelemmel kísérése, pótlása
      • időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztítása

Elvárások:

      • megbízhatóság, pontosság, precizitás
      • tisztaságra igényes
      • önálló munkavégzés
      • rugalmasság
      • hasonló területen szerzett tapasztalat (szálloda, apartman)
      • udvarias fellépés, ápolt megjelenés
      • erkölcsi bizonyítvány

Előny: B kategóriás jogosítvány, saját autó

Amit mi nyújtunk:

      • korrekt, fix havi bérezés
      • heti 5 napos beosztás (hétvége is lehet), heti kettő szabadnap

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és bemutatkozó levéllel!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Budapest