Szállófelelős (házmester-takarító) munkatárs (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

STAFF HOUSE ZRT.

A Staff House Zrt. közel 10 éve foglalkozik munkaerő szállás-szolgáltatással, mára már folyamatosan több ezer főnek nyújt komplex szolgáltatást országszerte. A cég dinamikusan bővül, ehhez keresünk Házmester-takarító munkatársat határozatlan időre szóló munkaszerződéssel, azonnali kezdéssel az ország különböző területein (Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Vas megye, Veszprém megye).

Szállófelelős (házmester-takarító) munkatárs bentlakással munkásszállón

Feladatok:

  • lakók be- és kiköltöztetése
  • napi adminisztrációs és ügyintézési feladatok
  • szobák ellenőrzése
  • apróbb karbantartási feladatok elvégzése
  • a szálló takarítása
  • lakók pihenésének biztosítása

Elvárások:

  • határozottság
  • jó problémamegoldó és szervező képesség
  • precíz munkavégzés, pontosság, igényesség,
  • önálló munkavégzés,
  • együttműködési készség
  • a munkavégzés csak bentlakással végezhető

Előnyök:

  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér, biztos munkahely
  • lakhatást díjmentesen biztosítunk

Munkavégzés helye:

A munka csak bentlakással végezhető, melyhez díjmentes szállást biztosítunk a munkavégzés helyén. Párok jelentkezését is fogadjuk. Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Vas megye, Veszprém megye.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy küldj fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.