Szerszámtervező mérnök (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonú partnerünk XXL méretű szerszámok tervezésének és gyártásának nemzetközi szereplője. Profiljuk elsődlegesen autóipari nagy fröccsöntő-, nyomásos öntő -, és lemezmegmunkáló szerszámok tervezése és gyártása. Gépeik a legmodernebb technikát tükrözik, 5 tengelyes megmunkáló központok a Német szerszámgépgyártás élvonalábólautóipari nagy fröccsöntő -, nyomásosöntő -, és lemezmegmunkáló szerszámok tervezése és gyártása. Gépeik a
legmodernebb technikát tükrözik, 5 tengelyes megmunkáló központok a német szerszámgépgyártás élvonalából.

Szerszámtervező mérnök

Feladatok

  • Szerszámok tervezése és fejlesztése,
  • Tervrajzok ellenőrzése, specifikációk kezelése,
  • Alkatrészekről darabjegyzék készítése,
  • Szerszámok gyártásának teljes körű menedzselése, ütemtervek készítése,
  • Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Szerszám költségbecslés és árajánlat készítése,
  • Géptervezési projektekben való részvétel,
  • Gyártási folyamat optimalizálása, fejlesztési projektek támogatása.

Követelmények

  • minimum felsőfokú műszaki végzettség,
  • szerszámgyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • CAD rendszerek (3D, 2D) programozási ismeret, napi használat,
  • angol nyelvtudás.

Előny:

  • CAM tervezőprogram ismerete,
  • MS Office ismeretek.

Amit kínálunk

  • fejlődő és folyamatosan bővülő vállalti környezet,
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • jó hangulatú, proaktív családias csapat.
  • high-tech környezet.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc