Szerviz adminisztrátor (Budapest)

Szerviz adminisztrátor

Azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Ellátja a munkahelyi vezetés szakmai tevékenységével kapcsolatos, valamint a vezető, illetve a személyi asszisztens irányítása mellett működő iroda, titkárság adminisztratív, dokumentációs, szervezési és kapcsolattartási teendőit, biztosítja a vezetői munka zavartalanságát.
  • Hatáskörébe tartozó szakmai ügyekben ügyintézés és levelezés folytatása.
  • Adatok, információk gyűjtése, rögzítése, válogatása, osztályozása, nyilvántartása és iktatása.
  • Kapcsolatot tart az intézmény dolgozóival, a belső egységekkel.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Munkarend: napi 8 óra

Munkavégzés helye

1119 Budapest,Kelenvölgyi határsor 5.

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest