Szerviztechnikus (Budapest)

Szerviztechnikus

szkennerek, nagy formátumú nyomtatók
(pályakezdők részére is)

Feladatai:

  • Szkennerek, nagyformátumú nyomtatók beüzemelése, javítása, karbantartása, technikai támogatása
  • Bemutatók szervezése és megtartása új és meglévő ügyfeleknek
  • A meglévő ügyfélkör felelősségteljes kezelése, technikai támogatása
  • Gyakori helyszíni kiszállás, telepítés, meghatározott idejű hibaelhárítás
  • Tevékenységéhez kapcsolódó dokumentumok vezetése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség, szakmai ismeretek
  • Angol nyelvtudás (műszaki dokumentációk és tréningek megértése)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • IT ismeretek: MS Windows (XP – 10) hw./sw. installálás, hibakeresés, általános Office ismeretek
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés
  • Céltudatos, eredményorientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kitartó, agilis hozzáállás

Előny:

  • Szkennerek (dokumentum/mérnöki/könyv), nagyformátumú nyomtatók szervizelésében szerzett gyakorlat
  • Dokumentumarchiválásban szerzett gyakorlat
  • DMS szoftverekben szerzett gyakorlat
  • Help-Desk vagy ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú (villamosmérnöki, gépészmérnöki) végzettség

Amit kínálunk:

  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Folyamatos fejlődés, álladó tanulási lehetőség, külföldi képzéseken részvétel
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, versenyképes, teljesítményhez igazodó fizetés

Jól fogod érezni magad nálunk, ha:

  • Szeretsz tanulni, új termékeket (szkennerek, nagyformátumú nyomtatók, szoftverek) megismerni
  • Csapatjátékos vagy, de a saját feladatodat önállóan meg tudod oldani
  • Van türelmed megismerni és megérteni az ügyfelek problémáit, majd arra az adott hardverek, szoftverek ismeretében megoldást nyújtani

A pályázatot – amelyet bizalmasan kezelünk – a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva kérjük elküldeni, vagy postai úton, a következő címre:

TERC Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Levélcím: 1149 Budapest, Pillangó park 9.

Budapest