Szobaasszony (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

Idősek szociális ellátásával foglalkozó alapítvány megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szobaasszony

Elvárások:

  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány,,
  • Empátia idősekkel, sérült személyekkel

Előnyt jelent:

  • Szakmai gyakorlat

Feladatok:

  • Lakószobák, közösségi terek takarítása,
  • Lakók szennyes ruházatának átadása mosodába,
  • Helyettesítés mosodai munkák végzésénél.,

, Megbízóról:,

Több mint 18 éve tevékenykedik folyamatosan idősek szociális ellátásában., Az alapítvány integrált szociális ellátásokat nyújt., Alapellátás keretében támogató szolgálatot, idősek és demenciával élők nappali ellátását, szociális étkezést biztosít, továbbá idősek átmeneti és tartós bentlakásos gondozását végzi., Az utóbbi években tapasztalataink szerint megemelkedett a demenciával élők ellátása iránti igény, ezen a területen nyújtunk kiemelkedő szolgáltatásokat, a személyre szabott teljes gondoskodás mellett, jelentős hangsúlyt fektetve a komplex, fejlesztői és állapotfenntartó programokra idősek és demenciával élők számára.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, heti 40 órás, folyamatos munkarendben, napi 8 órás műszakokban beosztás szerint,
  • Közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés plusz szociális ágazati pótlék,
  • Munkaruha juttatás,
  • Törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés,
  • Melegétkezés,
  • Stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat,
  • A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.,
  • A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Biatorbágy