Szoftvertesztelő (Banki, pénzügyi területre)-B67ST (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szoftvertesztelő (Banki, pénzügyi területre)

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég. Fő tevékenységük egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek szállítása- elsősorban hitelminősítés és kockázatelemzés területén.

Pozíció azonosító: B67ST

Feladatok

  • Üzleti igények felmérése és megértése,
  • Ügyfelekkel való egyeztetés és kapcsolattartás,
  • Részvétel a kapcsolódó dokumentáció elkészítésében,
  • Rendszer tesztek megtervezése és végrehajtása,
  • Rendszer verziókkal kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálása.

Elvárások

  • Manuális tesztelésben szerzett 1-2 év tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség, gazdasági területen,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Rendszerszemlélet gondolkodás,
  • Jó problémamegoldó és szervező készség,
  • Erős felhasználó szintű MS Word ismeret.

El?nyök

  • Gazdaságinformatikus végzettség,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Banki, pénzügyi ismeretek,
  • Tesztelési módszertanok ismerete.

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Hosszútávú lehetőség
  • Folyamatos fejlődés senior kollégák támogatásával
  • Barátságos, támogató légkör

Munkavégzés helye

Budapest – II. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest