Targoncavezető - Raktáros (Budapest)

Papír - írószereket forgalmazó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat újpesti munkavégzési hellyel.

Targoncavezető - Raktáros

Feladatok

  • Kis és nagy teherautók, kamionok rakodása elektromos homlokvillás targoncával - bejövő vásárlók kiszolgálása
  • A napi vidéki dobozos feladások vegyes raklapra csomagolása
  • A napi raklapos vidéki feladások kamionba pakolása rámpáról homlokvillás targoncával
  • Egyéb, műszakvezetők által kiadott feladatok ellátása

Elvárások

  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetőként szerzett minimum 1 éves tapasztalat

Előnyök

  • Újpesthez közeli lakhely
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérezés: nettó 175-220.000 Ft + bónuszok
  • Korrekt vezetők - munkatársak, kulturált munkakörnyezet
  • Munkaidő: 6-14 és 14-22
  • Ha nincs targoncázásban tapasztalata, komissiózóként is tudunk munkát biztosítani

Budapest