Tejtermékgyártó – Csomagoló (Kacsóta)

Feladatok

  • A gyártási technológia szerinti tejtermék előkészítés, gyártás, a használt gépek, berendezések kezelése, beállítása
  • A technológiai előírások és kezelési utasítások betartása a termelékenységi mutatók szem előtt tartásával
  • Tejtermékgyártás során csomagolási feladatok ellátása
  • Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha

  • Min. 8 általános iskolai végzettségel rendelkezel, előny, ha szakirányú középfokú végzettséged van
  • Hasonló területen, termelőüzemben szereztél munkatapasztalatot
  • Megbízható, pontos, precíz munkát szeretsz végezni
  • Elvárod a rendet és a tisztaságot magad körül
  • Szereted a műszakos munkarend ritmusát

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely, előrelépési lehetőség
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat (Pécs – Bükkösd – Szentlőrinc – Királyegyháza – Szigetvár útvonalon) vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

7940 Kacsóta, Kossuth L. u. 20.

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Tel.: 73/570-306, 30/624-00-15

Kacsóta