Telefonos ügyintéző (Német nyelvtudással) (Budapest)

Ügyfelünk Európa legnagyobb független mobilitási szolgáltatója a haszongépjármű-ágazatban. A salzburgi székhelyű vállalat közúti segítségnyújtási és mobilitási szolgáltatásokat nyújt

Telefonos ügyintéző (Német nyelvtudással)

Feladatok

  • A meglévő ügyfelek támogatása és a bejövő kérdések megválaszolása, többnyire magyarul, kevés esetben németül
  • Támogatás nyújtása a következő kérdésekben:
    • Biztosítások
    • Balesetek
    • Vezetés közben előforduló problémák
  • Kommunikáció elsősorban telefonon, de néhány esetben chaten vagy e-mailen keresztül

Követelmények

  • Magyar anyanyelv
  • Folyékony (B2) német nyelvtudás
  • Hajlandóság váltott műszakokban dolgozni (éjszaka, hétköznap és hétvégén - rugalmas és testre szabható műszakbeosztással).
  • Operátor / ügyfélszolgálati / call center tapasztalat előny, de nem kötelező

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Pótlék munkaszüneti napok után
  • Cafeteria próbaidő után
  • Rugalmasság a home office tekintetében
  • Lelkes csapat és támogató felettes

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest