Teljeskörű senior könyvelő német nyelvtudással (Budapest)

A vállalat mind a német, mind az európai cipő-kereskedelmi piacon vezető szerepet tölt be. A családias hangulatú nemzetközi cég Budapest szívében helyezkedik el.

Teljeskörű senior könyvelő német nyelvtudással

Feladatok

  • teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • közreműködés az adóbevallások elkészítésében
  • havi zárások lebonyolítása
  • juniorabb kollégák koordinálása
  • különböző projektekben való aktív részvétel
  • kapcsolattartás a német anyacéggel

Követelmények

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • hasonló területen szerzett 3-4 év tapasztalat
  • SAP ismerete
  • magabiztos német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • családias, nyugodt környezet
  • csúsztatható munkarend
  • továbbképzésekben való részvételi lehetőség
  • nyelvtudás erősítésének anyagi támogatása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest