Termelési kalkulátor (Pécs)

Termelési kalkulátor

Leírás

Pécsi egyedi termékgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat Termelési kalkulátor pozíció betöltésére.

A cég innovatív termékmegoldásokat nyújt lemezek, acél és nemesacél területeken.

Feladatok

  • Elő és utókalkulációk készítése (alkatrész, kereskedelmi áru, végtermék), eladási árak ellenőrzése
  • Újtermék, illetve meglévő termék változtatása esetén az árajánlat ellenőrzése
  • Telephelyek közti árak összehasonlítása
  • Gyártási költségek kalkulációja, eltérések elemzése
  • Kalkulációt érintő törzsadat karbantartás ProAlpha-ban
  • Költségelemzés készítése
  • Árlisták készítése
  • A gyár mutatószámainak meghatározása, előkészítése

Elvárások
  • Középfokú végzettség (technikum)
  • Minimum 3 év tapasztalat a fémipar területén
  • Angol, vagy német nyelv társalgási szintű ismerete (szóban és írásban is)
  • Fémipari, műszaki ismeretek

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Alapbéren kívüli juttatások: Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs