Titkárnő (Budapest)

A Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója felvételt hirdet a Központi Titkárságra

titkárnő

munkakörbe, egészségügyi szolgálati jogviszonyba.

Munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladat:

A titkárság adminisztratív, dokumentációs, szervezési és kapcsolattartási teendőit végzi.

Feladatai:

  • ellátja a titkárság adminisztratív, dokumentációs, szervezési és kapcsolattartási teendőit,
  • biztosítja a vezetői munka zavartalanságát, a napi munkaprogram betartását,
  • tárgyalások, megbeszélések előkészítése, szervezése.

Feltétel:

  • középfokú végzettség, vagy középfokú szakképesítés,
  • felső vezető mellett szerzett több éves szakmai gyakorlat, tapasztalat,
  • számítógép kezelő-felhasználói ismeretek,
  • pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség, konfliktuskezelési készség,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • államigazgatásban, vagy közigazgatási szervnél szerzett szakmai tapasztalat.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Illetmény:

az Eszjtv. előírásai alapján.

Munkavégzés helye:

Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.

Csatolandó:

  • fényképes szakmai önéletrajz (kézzel írott formában is),
  • végzettséget igazoló okiratok másolata,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

Egyéb információk:

betegellátás érdekében az állás elbírálás után azonnal betölthető. Az állás betöltéséhez 90 napnál nem régebbi (egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2.§ (10) bekezdésének megfelelő) erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Jelentkezési anyagokat a Szent Imre Egyetemi Oktatókórház címére Dr. Bedros J. Róbert c. egyetemi tanár, főigazgató részére kell benyújtani postai úton.

Budapest