Titkárnő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Titkárnő munkatársat keresünk

Feladatok

  • Budapest 13. kerületi ingatlaniroda ügyviteli és pénzügyi feladatainak ellátása,
  • az ingatlanok üzemeltetésével, bérbeadásával együtt járó feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás a bérlőkkel és partnerekkel, az ügyvezető munkájának segítése,
  • marketing és reprezentatív feladatok ellátása,
  • irodai munkafolyamatok napi koordinálása.

Elvárások

  • Ingatlan (értékesítés vagy üzemeltetés) területen szerzett tapasztalat,
  • pénzügyi gyakorlat,
  • minimum középfokú végzettség
  • jó kommunikációs -és kapcsolattartó készség,
  • számítógépes ismeretek (MS Office).

Amit kínálunk

  • Változatos feladatkör, önálló munkavégzés,
  • stabil háttér,
  • versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye

XIII. kerület, Fáy utca 81-83.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát várjuk.

Budapest