Titkárnő, asszisztens (Budapest)

Jogi területen tapasztalattal rendelkező titkárnőt, asszisztenst keresünk.

A hirdetés már lejárt!

Budapesti, kellemes munkahelyi környezet, munkavállaló barát ügyvédi iroda.

Új kollégát keresünk, aki titkárnőként, asszisztensként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz a  ügyvédi iroda tagjainak, titkársági kollégák munkájának segítése, és asszsiztensi feladatok önálló ellátása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Dokumentumok szerkesztése, előkészítése
  • Elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal és más közigazgatási szervekkel
  • Nyomtatványok kitöltése, benyújtása
  • Ügyfelek fogadása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Telefonos ügyintézés, telefonhívások fogadása

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Szereztél már tapasztalatot adminisztratív munkakörben
  • Magabiztosan kezeled a wordot
  • Képes vagy csapatban dolgozni
  • Pontosan és precízen dolgozol számítógépen

Örülünk, ha

  • Szereztél már tapasztalatot jogi vagy közigazgatási területen
  • Jó kommunikációs és szervező készséged van

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye

  • 1036 Budapest Kolosy térhez közel

Budapest