Ügyfélszolgálati (call-center) munkatárs (Budapest)

Pénzügyi szolgáltatás közvetítésével foglalkozó cégünk Operátor- és ügyfélszolgálati (call-center) munkatársat keres 8 órás munkaidőben.

Pénzügyi szolgáltatás közvetítésével foglalkozó cégünk

Ügyfélszolgálati (call-center) munkatársat

keres irodánkba 8 órás munkaidőben.

Feladatok

  • kapcsolattartás az irodahálózat munkatársaival
  • bejövő ügyfélhívások fogadása
  • nemzetközi központtal való kapcsolattartás (telefon, email)
  • adminisztratív feladatok

Elvárások

  • közép szintű angol nyelvtudás
  • jó felhasználói szintű Microsoft Office számítógépes ismeretek(Word, Excel)
  • jó ügyfélkezelési és problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • belvárosi munkahely Budapesten
  • teljes munkaidő
  • kiváló csapatszellem
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest V. kerület

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajz benyújtásával lehet, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

Budapest