Ügyfélszolgálati koordinátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szerinted is mindig a vevő az első? Szereztél már webshopokkal kapcsolatban tapasztalatot?

20. kerületi online webáruházat üzemeltető bútorpiaci partnerünk számára ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTORT keresünk.

Szeretnél csatlakozni csapatunkhoz? Nincs más dolgod, mint jelentkezni!

Ügyfélszolgálati koordinátor

Feladatok

- Az ügyfélszolgálati munkatársak tevékenységének koordinálása, motiválása
- Napi szintű kapcsolattartás a futárszolgálatokkal
- Logisztikai vezetővel való folyamatos szoros együttműködés
- Adminisztratív teendők és riportok készítése
- Az ügyfelek magas szinten történő kiszolgálása, problémák megoldása, a megrendelések gyors és pontos végrehajtásának biztosítása

Követelmények

- Legalább 3 év ügyfélszolgálati koordinátori tapasztalat
- Magasfokú számítástechnikai ismeretek (excel, vállalati ügyviteli rendszer)
- Online ügyfélkezelésben szerzett gyakorlat előny

Amit kínálunk

- Folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál stabil munkaviszony
- Korrekt juttatás
- Családias hangulat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest