Ügyfélszolgálati munkatárs (Székesfehérvár)

Prohumán

Székesfehérvári műanyagipari partnercégünk számára

Ügyfélszolgálati munkatársat

keresünk angol nyelvtudással logisztikai területre azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Beérkező rendelések rögzitése Oracle rendszerben
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel szóban és írásban
  • Reklamációkezelés
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Szoros kapcsolattartás a termelésirányítóval

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos fellépés

Előnyök

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Oracle rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Határozott idejű munkaviszony (1 év)
  • Segítőkész csapat
  • Kiemelkedő fejlődési lehetőség ügyfélszolgálati területen

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Prohumán