Ügyféltámogató német nyelvtudással (Pécs) (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Multinacionális, piacvezető, kisállattartáshoz kapcsolódó termékeket forgalmazó partnerünk új kollégákat keres csapatába.

A cég kollegái állatbarát szakemberek, akik szenvedélyesen szeretik a progresszív megoldásokat és folyamatokat. Ezért keresik az új, hozzáértő, állatszerető kollegájukat, aki a céghez illő mentalitással gondolkodik.

Ügyféltámogató német nyelvtudással (Pécs)

Feladatok

Ha felsőfokon beszélsz németül, kedveled az állatokat és állatbarát cégeket, illetve úgy érzed, hogy szeretnél emberekkel dolgozni, akkor érdemes jelentkezned.

Feladataid lesznek:

  • Ügyfélkérdések kezelése telefonon, e-mailben vagy chaten
  • A felmerülő problémák időben és hatékonyan történő megoldása.
  • Empatikus, megoldásorientált ügyféltámogatás
  • Megkeresések és panaszok rögzítése, nyilvántartása
  • Együttműködés más csapatokkal a lehető legjobb ügyfélélmény biztosítása érdekében
  • Azonosítsa az ügyfélélmény javításának lehetőségeit, és adjon visszajelzést a csapatnak.

Követelmények

  • Folyékony, felsőfokú német nyelvtudás írásban és szóban (nyelvvizsga nem szükséges)
  • Tapasztalat ügyfélkezelésben, minimum 6 hónap
  • Jó kommunikációs készség, telefonhívások
  • professzionális kezelése
  • Tanulási hajlandóság
  • Megoldásorientált gondolkodásmód
  • Fókuszált munkavégzés, a részletekre való odafigyeléssel
  • Ügyfélközpontú, pozitív hozzáállás a mindennapi interakciókon keresztül
  • Értékesítési készségek és az állatok szeretete
  • MS Office és az SAP alkalmazások ismerete előny, de nem feltétel
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Nyitottság a shiftekben való munkavégzésre, rotálva 8:00 - 20:00 között, hétfőtől szombatig (kizárólag 5 nap 8 órában)

Amit kínálunk

  • Az állatok szeretete nagyon fontos a cég számára - ha van kutyád, hozhatod magaddal dolgozni.
  • Egyedülálló vállalati kultúra - megtapasztalhatod a nyitottságot, a transzparenciát és a megbecsülést egy innovatív, dinamikus környezetben
  • Itt lehetsz TE - a "te" kultúra az egész vállalatban és minden hierarchikus szinten érvényesül.
  • Rendkívül sikeres üzleti modell és háttér - állandó terjeszkedés és folyamatosan növekedés jellemző a cégre, még bizonytalan időkben is.
  • Munka és magánélet egyensúlya, rugalmas munkaidő - lehetőséged van kihasználni a flexibilis, hibrid munkavégzés előnyeit
  • Mert megérdemled! - A vonzó juttatási csomag, valamint a különböző kiegészítő szolgáltatások, pl. munkavállalói kedvezmények, home office támogatás  vagy cafeteria-program, minden munkavállalónknak jár
  • We Care! - A munkatársak jóléte nagyon fontos a cég számára
  • Az Te személyes fejlődésed is középpontban van - tanulási lehetőségek széles skálájával támogat majd a cég Téged.

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs