Új generációs szoftverfejlesztő/tesztelő (Budapest)

[BASK-CP18]

Új generációs szoftverfejlesztő/tesztelő
[BASK-CP18]

Megbízónk

Nemzetközileg elismert információ technológiával és információ logisztikával foglalkozó svéd cég keres szoftver mérnököket. Budapesti csapatukba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező C, vagy C++ vagy Java szoftver mérnököket.

Feladatok

- Szeretsz új termékekkel/szoftverekkel ismerkedni?
- Szeretnél részt venni a jövő technológiájának fejlesztésében?
- Szívesen foglalkoznál izgalmas és átlagon felüli feladatokkal napi munkád során?

Akkor Téged keresünk!

Feladatok:

- részvétel a szoftver tervezésében, fejlesztésében és tesztelésében

Ha nyitott vagy egyéb feladatokra, pl. szakmai vezetés, szervezés, people management, kipróbálhatod magad ilyen pozíciókban is.

Külföldi betanulásra van lehetőség!

Elvárások

- C vagy C++ vagy Java minimum 0,5 éves szoftverfejlesztői/tesztelői tapasztalat
- Linux ismeret
- scriptelési tapasztalat
- középfokú angol nyelvtudás
- felsőfokú releváns végzettség, vagy ezt kiváltandó szenior tapasztalat

Előny

- TCP/IP ismeret

Egyéb

Szakmai hozzáértésedet és teljesítményedet nem csak versenyképes fizetéssel, hanem plusz juttatásokkal is honoráljuk: szabadidős tevékenységek, céges rendezvények, internet és telefon hozzájárulás.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest