Üzemfenntartási mérnök (Dorog)

Üzemfenntartási mérnököt keresünk gyártó Partnerünk részére:

Legyünk együtt sikeresek!

Üzemfenntartási mérnök

Feladatok

  • Épületek teljes körű műszaki üzemeltetése, karbantartása;
  • Az épületek megfelelő állapotának, berendezések működésének biztosítása (hűtés, fűtés, elszívás, sűrített levegő, vízlágyító);
  • Szolgáltatások megszervezése,a szerződött karbantartó, szolgáltató cégekkel való folyamatos kapcsolattartás;
  • Vállalkozói szerződések, megrendelések előkészítése, teljesítések ellenőrzése;
  • Épületfelügyeleti rendszer kezelése;
  • Üzemeltetési hibák gyors és szakszerű elhárítása;
  • Energiamenedzsment.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Karbantartási, épület üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • Épületgépészeti és épületvillamossági berendezések átfogó ismerete

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés
  • Szakmai kihívások
  • Karrierút

Előnyök

  • Angol nyelvismeret
  • Villamos alállomás kezelői végzettség (OKJ 35 522 11)
  • (épület) villamos, vagy (épület) gépészmérnöki végzettség

Munkavégzés helye

  • Dorog

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Dorog