Üzemi adminisztrátor (Miskolc)

Üzemi/logisztikai folyamatok adatainak rögzítése SAP rendszerben

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolc környékén lévő gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Üzemi adminisztrátor

Feladatok:

  • Üzemi/logisztikai folyamatok adatainak rögzítése SAP rendszerben,
  • Reklamációk fogadása, és az ehhez szükséges dokumentációk vezetése,
  • Leltározás heti/havi/féléves/éves rendszerességgel,
  • Szállítmányok szervezése, szállítás optimalizálása,
  • Készletszint figyelemmel követése,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Vállalatirányítási rendszerek (elsősorban SAP) ismerete,
  • Adminisztrációs/üzemi területen szerzett tapasztalat,
  • Stabil számítástechnikai ismeretek (Excel kiemelten),
  • Önálló, megoldásorientált munkavégzés,

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás,
  • MS Office ismerete,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, a cég eredményeivel arányos bónusz,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Nappalos munkarend (06:50 - 14:50; H-P)

Munkavégzés helye: Miskolc közvetlen környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.

Miskolc