Üzleti informatikai rendszerek felelőse (Veszprém megye)

Megbízónk dinamikus továbbfejlődési fázisban lévő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely termékeivel az elmúlt évtizedben jelentős piaci részesedést vívott ki világszerte. A közelmúltban befejezett fejlesztések eredményeképpen a magyarországi gyár kapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A bővítés kapcsán tapasztalt és elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

ÜZLETI INFORMATIKAI RENDSZEREK FELELŐSE

Feladatok

  • Alkalmazások (üzleti és termelési) valamint azok szoftverkomponenseinek támogatása; rendszerek adminisztrációja, karbantartása és fejlesztése, azok mentése és helyreállítása
  • Lokális alkalmazások teljes körű támogatása; rendszer adminisztrációja, szükség szerint közreműködés mentés konfigurálásában, helyreállításban
  • Új projektek esetén részvétel a szükséges hardver és szoftverkonfigurációk meghatározásában, időterv kialakításában és a tesztelésben, telepítések végrehajtása és/vagy azokban való részvétel
  • Felhasználók adminisztrációja az üzemeltetett rendszerekben, jogosultságok kezelése (LSF figyelembe vétele)
  • Felhasználók támogatása, tanácsadás az üzemeltetett rendszerekben

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség informatikus/mérnökinformatikus szakon
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (étkezési támogatás, cafeteria, sporttámogatás, iskolakezdési támogatás)
  • Utazási támogatás
  • Képzések
  • 13. havi fizetés
  • Külföldi utazási lehetőség
  • Jelentős sikerpotenciál továbbfejlődési szakaszban lévő vállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜZLETI INFORMATIKAI RENDSZEREK FELELŐSE, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678