Üzletvezető (Budapest)

Belvárosi étterem keres tapasztalattal rendelkező

Üzletvezetőt

Feladatok

  • az étterem napi működésének biztosítása, felügyelete;
  • az üzlet gazdaságos működtetésének biztosítása;
  • az alkalmazottak szakmai irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése;
  • a kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése;
  • a megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Idegen nyelv ismerete
  • Szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Alapvető irodai szoftverek felhasználói ismerete
  • Lojalitás, motiváltság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • fiatalos, pörgős, összetartó csapat
  • versenyképes bér
  • belvárosi, igényes munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • hosszú távú és változatos munkalehetőség (cégünk több étteremmel is rendelkezik az I., V., és XIV. kerületben, pl. Columbus Hajó, MészárSteak Kitchen)

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest