Vasúti jármű átvevő (Dunakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Gyártó szektorban tevékenykedő partnerünk részére keresünk Vasúti jármű átvevő kollégát.

Vasúti jármű átvevő

Feladatok

  • vasúti járművek gyártása és szerelése után az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján vevői átvétel végrehajtása
  • járműfunkciók tesztelése
  • a feltárt hibák dokumentálása, egyeztetés a gyártó minőségellenőrzési osztályával a javításokról, a hibaelhárítás visszaellenőrzése
  • az átvételi eredmények dokumentálása digitálisan és jegyzőkönyvezve
  • részvétel a végvevői átadáson
  • kocsik plombálása kiszállítás előtt

Követelmények

  • technikusi végzettség
  • megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • együttműködési képesség
  • a munkakörre vonatkozó egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • több éves szakmai tapasztalat
  • vasúti jármű szerelés, javítás, beüzemelés, átvétel területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • cafeteria
  • egészségbiztosítás
  • részvétel a hazai új vasúti kocsigyártásban
  • támogató és szakmailag elkötelezett munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi