Vegyipari gépkezelő/operátor (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Vegyipari gépkezelő/operátor

Leírás

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy gyógyszerhatóanyag-gyártó cég budapesti telephelyére keresünk munkatársakat vegyipari gépkezelő pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • gyógyszeralapanyag- gyártásban (fermentáció és feldolgozás) való aktív részvétel,
  • gyártásközi hibakivizsgálásokban való részvétel,
  • adminisztrációs tevékenység GMP környezetben,
  • a dokumentációs rendszer fejlesztésében és karbantartásában való részvétel.

Elvárások

  • vegyésztechnikus végzettség
  • műszakbeosztás alapján, napi 12 óra munkavégzés (megszakítás nélküli munkarend),
  • jó dokumentációs készség,
  • megbízhatóság.

Előnyök

  • fermentáció és/vagy feldolgozó területen szerzett gyógyszergyártói gyakorlat
  • budapesti lakhely

Munkavégzés helye

  • Budapest
Budapest