Vezető a Stratégiai beszerzés területén (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Karrier az Audinál

Vezető a Stratégiai beszerzés területén

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria Zrt. egy innovatív és rugalmas telephelye a Volkswagen konszernnek. Az 1993-as alapítás óta a cég az ország egyik legnagyobb exportőrévé és legnagyobb forgalommal rendelkező vállalatává vált. Egy több, mint 7.433€ terjedelmű befektetésnek köszönhetően a motor- és járműgyártó vállalat ma egy a legfontosabb külföldi befektetők közül Magyarországon, több, mint 13.000 dolgozójával pedig az egyik legnagyobb regionális munkaadó.

Területünk stratégiai alkatrész- és nyersanyagbeszerzést lát el az Audi, a VW márkák számára az egész világban. Szorosan együttműködünk a Volkswagen konszern további márkáinak szériabeszerzésével, napi kapcsolatban vagyunk a németországi Fejlesztőközponttal és Minőségbiztosítással. Stratégiailag fontos és egyben a konszernben szerteágazó tevékenységünknek köszönhetően nem csak részesei lehetünk, hanem aktívan hozzá is járulunk a vállalat beszerzési stratégiájának fejlődéséhez és részesei lehetünk az iparág dinamikus változásainak.

Ha jól érezné magát ebben a szerepben, emellett szívesen utazna, és dolgozna nemzetközi, nagyvállalati környezetben, akkor csatlakozzon a beszerzés fiatalos, támogató csapatához, és dolgozzon velünk a közös célokért!

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Feladatok

  • Felelősséggel bír a különböző anyagcsoportokat érintő alkatrészek beszerzéséért a teljes VW-konszern számára
  • Szakmai és diszciplináris vezetői felelősséggel rendelkezik 10-15 alárendelt kolléga felett
  • Felelős az üzleti tervekért, valamint az ártárgyalások lebonyolításáért
  • Képviseli az Audi Hungaria beszerzési csoportjának érdekeit a konszern grémiumai előtt
  • Elemzi a piaci trendeket, melyek alapján beszerzési stratégiákat dolgoz ki a VW-konszern többi márkájával együttműködve
  • A műszaki tudását és érdeklődését globális beszerzési folyamatokban, Forward-Sourcing felkérésekben, beszállítók értékelésében kamatoztathatja, különös tekintettel a gyártási folyamatokra, gyártógépekre és szerszámokra

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik multinacionális cégnél, stratégiai beszerzés területén (ártárgyalásban, beszerzési stratégiák kidolgozásában jártas)
  • Legalább 3 éves diszciplináris vezetői tapasztalatot szerzett 5-10 fős stratégiai beszerző csoportok koordinálásában a közelmúltban
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik
  • Magabiztosan használja a Microsoft Office alkalmazásokat
  • Ismeri a termékgyártás folyamatát, illetve nagyfokú műszaki érzékkel bír
  • Csapatorientált, érdekérvényesítő képességgel rendelkezik, és megállja a helyét a konfliktushelyzetekben
  • Meggyőző tárgyalási képességekkel és felelősségtudattal rendelkezik
  • Önálló és rendszerezett munkavégzés, kiváló kommunikációs készségek, csapatszellem és magabiztos kiállás jellemzi
  • Utazási hajlandósága magasfokú
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk
Ez az állás azonnal betölthető az
AUDI HUNGARIA -nál.
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDJ16451

A pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 9666 8888 -as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Dreska Marianna
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 8305

Győr