Villanyszerelő (Kőröstetétlen)

Feladatod lesz:

  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, karbantartási feladatok elvégzése
  • Váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, javítási, felújítási munkák elvégzése
  • Folyamatos termelés műszaki feltételeinek biztosítása
  • Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása
  • Műszaki támogatás az egyes területek számára

Elvárásaink:

  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Kiemelkedő műszaki érzék
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, megbízhatóság
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás nettó 180.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye:

2745 Kőröstetétlen, Abonyi út 2.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Kőröstetétlen