Villanyszerelő / elektrotechnikus (erősáramú) / villanyszerelő segéd gyakorlattal (Budapest)

Budapest, Fejér megye,

Mérnöki gyártó-, kivitelező-, és üzemeltető vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő / elektrotechnikus (erősáramú) / villanyszerelő segéd gyakorlattal

Elvárások:

Szakirányú villanyszerelői végzettség / hasonló munkakörben 1-2 év gyakorlat, Önálló munkavégzési képesség, Precíz munkavégzés, a minőségi elvárásoknak való megfelelés, csapatban végzett munka, megbízhatóság

Előnyt jelent:

Érintésvédelmi- és Villámvédelmi Felülvizsgálói Szakvizsga, Szerelésvezetői tapasztalat, Angol nyelvtudás és B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

Kivitelezési villanyszerelési feladatok (ipari és kommunális projektek).,

, Megbízóról:,

Mérnöki gyártó-, kivitelező-, és üzemeltető vállalkozás, mely a villamosipari és energetikai területeken végez tevékenységet., 20 éves tapasztalattal rendelkeznek különféle villamosipari berendezések gyártásának területén - költséghatékony és innovatív megoldásaikkal tudják a gyártási folyamataikat optimalizálni, így a legnagyobb magyar és multinacionális nagyvállalatok elvárásainak is megfelelnek., Fővállalkozó-, beruházó partnereik számára nyújtanak minőségi és megbízható szakmai kapacitást ipari és kommunális épületek villanyszerelési munkáinál., Az energetika területén innovatív és korszerű technológiákat vezettek be - az SRM PowerBox svéd technológiára épülő geotermikus és ipari hulladékhő hasznosításában egyedülálló erőműveit kulcsrakészre kivitelezik, üzemeltetik és karbantartják.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Határozatlan idejű munkaszerződés,, Kiemelt bérezés (nettó 1000 - 1600 Ft/óra),, 100 ezer Ft belépési bónusz próbaidő leteltével, Nemzetközi partnerek a kivitelezési- és energetikai projektek során, 100 % munkába-járás költségtérítés vidékről, Lelkes, fiatalos lendületű csapat közel 20 éves szakmai múlttal, Projekt bónusz, lakhatási térítés megegyezés szerint,

, Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Jellemzően Budapest és annak 100km-es körzete, Dunaújváros közeli lakcím emiatt előny - Cégközpont, (Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Tolna megye)

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest