Adminisztratív gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Adminisztratív gyakornokot keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából.

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is! :)

Szakmai gyakorlatot keresel? Heti 20 órában dolgozva, szabad hétvégékkel, egyszerre kereshetsz pénzt és szerezhetsz valóban hasznos,  és később az önéletrajzodban is jól mutató gyakorlatot!

Adminisztratív gyakornok

Feladatok

  • Memo írás
  • Tárgyaló foglalás
  • Jelenléti ívek kezelése
  • PO indítás
  • IT tesztelés

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (akár passzívos is)
  • Precíz és terhelhető vagy, aki igényes a munkájára
  • Középfokú angol nyelvtudásod van
  • Jól ismered a Windows és MS Office (Word, Excel, Power Point) eszközöket
  • Jól tudsz alkalmazkodni különböző szituációkhoz, feladatokhoz

Munkaidő

Hétköznaponként, rugalmas beosztásban, heti 20 órában.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, bruttó 1121 Ft/óra
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Fejlődési lehetőség
  • Kölcsönös megfelelés esetén hosszabb távú munkalehetőség!

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest