Adótanácsadó gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Magyarország piacvezető könyvvizsgáló, adó-és üzleti tanácsadó cége keres diákmunkatársat adótanácsadói feladatok ellátására.

Adótanácsadó gyakornok

Feladatok

  • Adókkal kapcsolatos tanácsadási tevékenység
  • Tanácsadói levelek, vélemények elkészítése
  • Adózási témában megjelenő hírlevelek, marketing anyagok készítése
  • Áfa visszaigénylési kérelmek készítése

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív fél év
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági/számviteli/pénzügyi területen
  • Proaktivitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 8:00 és 17:00 között

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1450 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató légkör
  • Széleskörű iparági ismeretekre tehetsz szert

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pozíció hosszútávon történő vállalása

Munkavégzés helye

Budapest XII.

Budapest