Álláskereső vagy? Jelentkezz! (Budapest)

Beszélsz angolul, vagy más idegen nyelven, de nem tudod még, hogy mihez kezdj? Teljesen pályakezdő vagy, esetleg van már valamennyi munkatapasztalatod is?

Jelentkezz be hozzánk ezen a hirdetésen és beszéljünk a lehetőségeidről, a munkaerőpiac sokkal színesebb, mint elsőre gondolnád!

Álláskereső vagy? Jelentkezz!

Követelmények

  • Diploma bármilyen területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Opcionálisan az angol mellett más idegen nyelv ismerete (német, olasz, francia, holland, spanyol stb.)
  • Előny a munkatapasztalat, de pályakezdőket és karrierváltókat is várunk

Ajánlatunk:

  • Általában hibrid munkavégzésről van szó Budapesten (egy héten pár nap iroda, pár nap otthoni munkavégzés)
  • Multinacionális munkakörnyezetben lévő partnerek
  • Egy kötetlen beszélgetés a lehetőségeidről, amennyiben állást keresel
  • Akár egyszerre több pályázat elindítása is
  • Segítség az interjú felkészülésben

Amit kínálunk

Milyen típusú állásokról lehet szó? Ha előnyöd a kommunikációs képességed, akkor beszélhetünk ügyfelek segítéséről, megrendelések feldolgozásáról, HR pozíciókról. Amennyiben analitikus inkább a gondolkozásod, és szívesen foglalkozol adminisztratívabb területekkel, adatelemzés, IT helpdesk, számlák kezelése. Ezek valamelyike felkeltette az érdeklődésed? Beszéljük át a részleteket!

Budapest