ASP.Net fejlesztő (vállalkozói státusz)-B106BE (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

ASP.Net fejlesztő (vállalkozói státusz)

Partnerünk egy budapesti központú, magán kézben lévő szoftverfejlesztő cég. Saját projektjeiken kívül partnereik számára fejlesztenek egyedi szoftvereket. Több területen vannak jelen mint például web- valamint mobil alkalmazások, IoT megoldások, Full stack fejlesztés, UX és grafikai tervezés. Fejlesztőik kivételesen magasszintű és változatos szakmai kompetenciákkal rendelkeznek, legtöbbjük 10+ éves szoftverfejlesztői tapasztalatot tudhat maga mögött.

Pozíció azonosító: B106BE

Feladatok

  • Meglévő webes alkalmazások továbbfejlesztése a Scrum csapat tagjaként
  • Technikai tervezés feladatok
  • Kapcsolattartás a vezető fejlesztővel
  • Automata tesztek írása
  • Dokumentáció készítés

Elvárások

  • Legaláb 3 év C#, ASP.NET (.Net 4 vagy újabb) tapasztalat
  • MS SQL
  • Visual Studio
  • Angol alapfokú (írás, olvasás) nyelvtudás

Előnyök

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • ORM (Nhibernate vagy Entity Framework)
  • TDD

Amit kínálunk

  • Izgalmas, hosszútávú projektek
  • Vállalkozói jogviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, mérnöki szemlélet
  • Project-alapú fejlesztés
  • Családias, barátságos légkör

Munkavégzés helye

Budapest - XI. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest