Back office szakértő / junior back office szakértő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk! Nekünk pedig Rád!

A Generali Biztosító Zrt.

tagvállalata a

Generali Alapkezelő Zrt.

back office szakértő

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként a Generali Alapkezelőnél azon dolgozunk, hogy mind a magán, mind az intézményi ügyfeleink számára biztosítani tudjuk az igényeikhez, hozamelvárásaikhoz, kockázatvállaló képességükhöz legjobban illeszkedő befektetési portfóliók kialakítását. Összetartó csapatként ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Kit keresünk?

Egy sokoldalú tehetségre, pénzintézetnél már tapasztalatot szerzett, ideális esetben pénz- és tőkepiaci ismeretekkel rendelkező, munkájában pontos és precíz szakértőre van szükségünk, akinek

  • felsőfokú (főiskolai/egyetemi) szakirányú diplomája és
  • 1-3 éves pénzintézetnél (pénzügyi-, számviteli területen) szerzett tapasztalata van;
  • angol nyelvtudása aktív min. középfokú szóban és írásban egyaránt;
  • kiváló Word és Excel felhasználó;
  • belső igénye van a pontos, precíz munkavégzésre;
  • jó problémamegoldó;
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek

  • befektetési alapok és portfóliók nettó eszközérték számítása;
  • értékpapír, deviza és deviza határidős ügyletek adminisztrálása és elszámolása;
  • felügyeleti jelentések elkészítése;
  • ügyfél jelentések készítése;
  • kapcsolattartás bankokkal, letétkezelőkkel és partenerekkel.

Előnyt jelent

  • 1-3 éves alapkezelőnél vagy letétkezelőnél, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • pénz- és tőkepiaci ismeretek;
  • befektetési alapkezeléssel, portfoliókezeléssel kapcsolatos szakirányú vizsgák (tőzsdei szakvizsga, VAP)

Pályázathoz szükséges

Jelentkezni bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzzal lehet.

Ahol dolgozni fogsz

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44..);
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messzire menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.
Budapest